Спалахи заразних хвороб тварин в “ДНР” продовжуються. Пушилін оголосив нові карантини

Спалахи заразних хвороб тварин в “ДНР” продовжуються. Пушилін оголосив нові карантини

На окупованій частині Донецької області виявлені нові випадки сказу та АЧС, тому карантин оголошено на територіях підсобних господарств у Макіївці та Сніжному, карантин по африканській чумі свиней — на підприємстві «Приазовського лісомисливського господарства».

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

“Встановлено межі епізоотичного вогнища — джерела збудника інфекції. До зони карантину потрапило підсобне господарство на вулиці Шкульова у Сніжному, а також вулиці Рудничній у Макіївці. Радіус поширений на 500 метрів від меж вогнища. Карантин встановлено з 13 березня на 60 календарних днів”, — йдеться в тексті.

Крім того, на території «Приазовського лісомисливського господарства» встановлено межі епізоотичного вогнища зараження — у межах вольєра на відстані 1 км від села Стародубівка. Зоною спостереження оголошено територію в радіусі 10 км від меж області зараження.

Нагадаємо, виявлення сказу чи інших небезпечних хворіб тварин веде за собою не лише впровадження карантину, а й знищення цих тварин.

Хвороби тварин набули на окупованій території масового характеру. Так, вчора стало відомо про оголошення карантину в Донецьку та Докучаєвську.

17 березня Пушилін розпорядився оголосити карантин на одному з підприємств в окупованій Макіївці Донецької області.

13 березня в так званій “ДНР” заявили про виявлення двох спалахів сказу на території окупованих населених пунктів Докучаєвськ та Старобешеве. Там також ввели карантин на 60 діб.

Ще раніше на окупованій Донеччині оголосили карантин через спалах африканської чуми свиней.

Залишити відповідь