Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне віддали Татарстану. Робітники з російського регіону отримуватимуть там житло

Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне віддали Татарстану. Робітники з російського регіону отримуватимуть там житло

Російські окупанти призначили Республіку Татарстан регіоном, який відповідає за окуповані луганські міста Сєвєродонецьк, Рубіжне та Лисичанськ. Робітники з цих російських територій отримуватимуть там житло.

Про це повідомили у пресслужбі Спротиву.

“Делегація з республіки Татарстан на чолі з її прем’єр-міністром Олексієм Єсошиним здійснила незаконний візит до Луганської області. Особливу увагу вони приділили місту Лисичанську. А все тому, що кремль виділив агломерацію Сєвєродонецьк-Лисичанськ-Рубіжне під повний контроль свого суб’єкта — республіку Татарстан”, — йдеться у повідомленні.

У Татарстані вже заявили, що будуть займатися “відновленням” регіону. Проте такий ремонт буде виключно показовим. Натомість робітникам-татарам дозволили займати “безгоспне” житло в окупованих населених пунктах.

Водночас Татарстан курує програму за якою має перевиховати місцеву молодь та зробити з них сучасних «яничар». Так лише протягом жовтня близько двохсот дітей були вивезені до казанського табору «Заречье» де разом із заходами націленими на зміну їх національної самоідентифікації також проводився фіджитал-змагання (поєднання віртуальних ігрових середовищ та реальних фізичних ігор). Не виключено, що надалі дітей агітуватимуть у підрозділи управління дронами на полі бою.

Також в межах цієї політики татарстан фінансуватиме відкриття центрів тестування за програмою «готов к труду и обороне (ГТО)» — осучасненою російською формою спортивно-парамілітарного виховання молоді з обовʼязковою пропагандистською складовою та агітацією до участі в таких парамілітарних організаціях як Юнармия чи молодіжний актив путінської партії «Єдина Росія».

Як повідомляла Реальна Газета, сили оборони України продовжують знищувати російську військову техніку. Так, 25 жовтня вони знищили систему стратегічної ППО С-400 поблизу тимчасово окупованого Луганська.

Залишити відповідь