Школярі в Сєвєродонецька змушені навчатися без світла, інтернету та шкіл

Школярі в Сєвєродонецька змушені навчатися без світла, інтернету та шкіл

В окупованому Сєвєродонецьку росіяни лише імітують начальний процес: школи не працюють, дітей відправили на дистанційне навчання, проте воно полягає у виконанні письмових завдань, які раз на тиждень перевіряють.

Про це в Telegram розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, в Сєвєродонецьку школа не пропрацювала жодного дня, навіть коли це було безпечно. Дітей одразу відправили на дистанційне навчання. Проте для нормального дистанційного навчання потрібен інтернет, а його в місті нема.

В місті не в усіх домах є світло та опалення, а стаціонарний інтернет теж є в одиниць. Мобільний інтернет угрупування “ЛНР” відключило по всій “республіки” за вказівкою Росії.

“Кабельний інтернет у Сєвєродонецьку окупанти не полагодили, а якості мобільного не вистачало для навчання. Хоча його у місті немає кілька тижнів. А останні кілька днів туди і не додзвонишся, бо все відключено через боротьбу з партизанами”, — розповів голова адміністрації.

Навчальний процес проходить так: раз на тиждень діти приходять до школи, отримають завдання в зошитах чи на роздруківках, виконують його вдома, а потім приносять вчителям на перевірку. При цьому у дітей є лише кілька хвилин на тиждень, щоб отримати консультації у вчителів.

Як повідомляла Реальна Газета, жителям Сєвєродонецька стали приходити платіжки за комунальні послуги, яких не було.

Залишити відповідь