Окупанти закрили шахту імені Засядька, — Центр національного спротиву

Окупанти закрили шахту імені Засядька, — Центр національного спротиву

В Донецькій області через брак робітників окупанти закрили історичну шахту імені Засядька.

Про це повідомив “Центр національного спротиву”

“Ворог почав закривати шахти, які опинились на тимчасово окупованих територіях, серед них і шахта імені Олександра Засядька”, – сказано в повідомленні.

Причиною закриття шахти стала збитковість, брак шахтарів та неможливість оновити обладнання. Крім шахти ім. Засядька, закрито було шахти Калиновська-східна та шахта ім. академіка Скочинського.

В Центрі Національного Спротиву розказали, що окупанти “приватизували” шахти “Іловайська”, “холодна балка” та “Імені Кірова”. Стверджується, що їм іноді знайшли “інвесторів”.

“Зауважимо, що всі ці “приватизації” не матимуть жодної юридичної сили, адже всі ці шахти захоплені й експлуатуються ворогом незаконно. Це розуміють й “потенційні інвестори”, тому ніхто не бажає купляти такий актив. Відтак під “приватизацією” окупанти мають на увазі розкрадання майна шахт через підставні юрособи”, — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Довжанську (до 2016 року — Свердловськ) Луганської області загарбнии вирішили закрити ще дві шахти — “Червоний партизан” та “Харківська”.

Залишити відповідь