Шляхом вогневого подавлення та із застосуванням БПЛА Matrice 4T прикордонники бригади "Форпост" взяли в полон чотирьох військовослужбовців російської окупаційної армії.
Про це повідомили у Державній прикордонній службі.
"Ще кілька років тому такий сценарій здавався фантастикою. Сьогодні — це реальність сучасної війни, у якій технології та професіоналізм українських воїнів змушують ворога обирати між полоном і знищенням", — наголосили у ДПСУ.
Окупанти залишили укриття, склали зброю та, виконуючи команди операторів українського безпілотника, вирушили у бік українських позицій, щоб здатися в полон.

YouTube video player
Нагадаємо, що Сили оборони України захопили в полон групу російських військових, які брали участь у штурмових діях.
- 0

