Момент влучання по нафтобазі в Луганську. Скриншот відео 

Момент влучання по нафтобазі в Луганську. Скриншот відео 

Окуповані території

У Луганську повідомили про атаку дронів на нафтобазу та масштабну пожежу

  • 0

У ніч на 5 червня в окупованому Луганську сталися вибухи. Telegram-канали повідомляють про ймовірну атаку безпілотників на місцеву нафтобазу, після якої виникла масштабна пожежа.

У місті було чутно кілька вибухів. Також повідомляється про велику пожежу.

Telegram-канал Exilenova+ заявив, що ціллю атаки безпілотників могла стати місцева нафтобаза.

Місцеві жителі повідомляють про роботу ППО, звуки сирен та стовп диму, який підіймався з боку нафтобази і був видимий з різних частин міста. Також повідомляється про запах палива у повітрі.

Станом на цей час представники окупаційної влади офіційно не коментували інформацію про атаку.

Момент влучання по нафтобазі в Луганську

Нагадаємо, 23 травня Служба безпеки України разом із 1-м окремим центром безпілотних систем СБС ЗСУ завдали ударів по російському ешелону на тимчасово окупованій території Луганської області. Під час операції також уражено резервуари з пальним, польові склади боєприпасів, ремонтні бази та об’єкти телекомунікаційної інфраструктури російських військ.

  • 0

0 статей
0 підписників
У Луганську повідомили про атаку дронів на нафтобазу та масштабну пожежу | Realna Gazeta