Розбита казарма в Кадіївці та знищені ОМОНівці під Лисичанськом. Гайдай розповів про бойові дії на Луганщині

Розбита казарма в Кадіївці та знищені ОМОНівці під Лисичанськом. Гайдай розповів про бойові дії на Луганщині

Українські військові влучили в казарму в Кадіївці (до перейменування — Стаханів), в якій знаходилися російські військові. А під Лисичанськом були знищені 12 ОМОНівців із Сахаліну.

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він розказав, що в області йдуть активні бойові дії, а артилерія допомагає тримати у напрузі росіян у тилу.

«Скажу більше – щоночі вони не сплять, а чекають, що по них можуть потрапити. Зокрема, вчора у Кадіївці руйнування зазнали приміщення, де знаходилися російські військові. Втрати уточнюються. А поблизу Лисичанська наші артилеристи накрили вогнем російських окупантів, які щойно прибули на ротацію. А саме загін сахалінського ОМОНу, який за наказом Кремля прибув на війну в Україну. Знищено не менше 12 спецназівців. Багато росіян поранено», — розповів Гайдай.

Він також розповів, що окупанти продовжують застосовувати штурмову та армійську авіацію, не припиняються артилерійські обстріли.

Протягом 23 липня завдали чотири ракетні та один авіаудар. Російські війська посилили тиск у районі Верхньокам’янського, проте ЗСУ у відповідь вогнем змусили їх відійти і недорахуватися особового складу. За іншими населеними пунктами росіяни вели неприцільні, але численні артилерійські та мінометні обстріли.

Нагадаємо, в Хрустальному було попадання в будівлю готелю, де, за повідомленням МВС, був штаб російського командування. 

Добавить комментарий