Російський пропагандист в образі Сталіна знімав рекламу у зруйнованому Сєвєродонецьку

Російський пропагандист в образі Сталіна знімав рекламу у зруйнованому Сєвєродонецьку

Головний редактор російського пропагандистського видання Readovka Олексій Костильов зняв рекламу для свого бренда кітелів в окупованому і розбомбленому росіянами Сєвєродонецьку.

Про це повідомляє видання “Холод”.

У короткому ролику Костильов ходить біля зруйнованих будинків та меморіалу на братській могилі в окупованому Сєвєродонецьку. В кадр також потрапляє будівля колишнього офісу ОБСЄ. Пропагандист одягнений у білий кітель, а руках тримає трубку, щоб бути схожим на радянського диктатора Йосипа Сталіна. На фоні звучить пісня Михайла Єлізарова (співака робом з Прикарпаття) “Сталінський костюм”. Там є слова:

Все херово, поменялось всё местами – на

Откровенно не хватает людям Сталина

И недаром в каждом доме и подъезде

Все мечтают о реванше и возмездии…

Вартість білого кітеля 150 тисяч рублів (близько 1500 євро).

Про запуск своєї лінійки одягу пропагандист заявляв ще в кінці 2023 року, стверджуючи, що поєднує у бренді “військовий стиль”, “народні традиції” та “аристократизм”.

У схожому костюмі з’являвся на фестивалі молоді у Сочі колишній президент РФ Дмітрій Медведєв. Зі сцени він повторив фразу кремлівського диктатора Володимира Путіна про те, що “кордони Росії ніде не закінчуються”.

Російський пропагандист в образі Сталіна знімав рекламу у зруйнованому Сєвєродонецьку

Як повідомляла Реальна Газета, на фотографіях Сєвєродонецька, які були опубліковані раніше, видно, що відділення “Нової пошти” та “Ощадбанку” стоять із дверима, які заколотили дерев’яними плитами. Проте вивіски поки не зняли. Зазвичай у подібних приміщеннях окупанти розміщують свої відділення банків.

Залишити відповідь