Російським студентам пропонують їхати на окуповану територію для створення масовки на “виборах”

Російським студентам пропонують їхати на окуповану територію для створення масовки на “виборах”

Студентів російських вишів агітують їхати на окуповану частину України, щоб створювати масову та імітацію активності під час “виборів” диктатора Путіна.

Про це заявили у Центрі національного спротиву.

“Враховуючи попередній досвід “референдумів” та “місцевих виборів”, які були проігноровані більшістю місцевого населення, то росіяни готуються до більш масштабних фальсифікацій явки на “виборах”, — зазначають в ЦНС.

Окупаційній адміністрації наказали забезпечити явку у 75%, з яких 80% мають нібито проголосувати за диктатора Володимира Путіна. Розуміючи, що стільки людей на окупованій території просто нема, туди вирішили везти російських студентів.

“Йдеться про студентів російських ВНЗ, яким обіцяють виплату стипендій у разі згоди на “відрядження” за яке також передбачаються виплати”, – зазначає Центр нацспротиву.

Як повідомляла Реальна Газета, школи, дитячі садки, коледжі та виші зобов’язали встановити прапор країни-агресора Росії.

У грудні 2023 року Центральна виборча комісія (ЦВК) РФ дозволила проведення президентських “виборів” на окупованих територіях України.

Нагадаємо, пізніше стало відомо, що українцям в окупації дозволятимуть “голосувати” за Путіна навіть за відсутності паспорта Російської Федерації.

Ми також писали, що наприкінці грудня на окуповані території були відправлені політтехнологи Кремля, завдання яких — фальсифікація “виборів”.

Залишити відповідь