Російські військові поскаржилися на утримання у “таборі відмовників” в окупованій Брянці

Російські військові поскаржилися на утримання у “таборі відмовників” в окупованій Брянці

Російські військовослужбовці, які спочатку відмовилися воювати в Україні, а потім їх помістили до підпільної тюрмі в окупованій Брянці Луганської області, поскаржилися до Слідчого комітету Росії.

Про це повідомив голова правозахисної організації “Агора” Павло Чиков.

Військовослужбовці попросили провести перевірку та притягнути до кримінальної відповідальності винних командирів за перевищення посадових повноважень.

Відомо про близько 140 “відмовників”, яких помістили в секретну тюрму в Брянці, проте скільки з них поскаржилися на дії командування, невідомо.

Стверджується, що один з військових відмовився воювати, бо отримав пошкодження руки, але йому не надали медичну допомогу і не відправили в госпіталь. Натомість, його, разом з іншими “відмовниками”, помісти в ізольоване приміщення у військовій комендатурі в селі Борове Луганської області. Звідти автора заяви перевели до селища Брянка на територію колишньої школи.

Росіянам, які там утримувалася, погрожували розстрілом військові з ПВК “Вагнера”, якщо вони наважаться вийти за територію без дозволу.

Як повідомляли Українські Новини, російський військовий, якого утримували у секретній тюрмі у Брянці Луганської області за небажання воювати проти України, розповів про побиття і погрози. Так російське командування намагається повернути на фронт тих, хто відмовляється воювати проти ЗСУ.

Залишити відповідь