Російські війська на Авдіївському напрямку мають достатню кількість сил

Російські війська на Авдіївському напрямку мають достатню кількість сил

На Авдіївському напрямку російські війська мають достатню кількість сил, щоб продовжувати просування на захід від уже захопленої ними Авдіївки.

Про це написав офіцер 3-ї окремої штурмової бригади (ОШБр) ЗСУ майор Максим Жорін.

За його словами, 3-тя ОШБр разом з іншими підрозділами Сил оборони України зайняла рубежі в районі Авдіївки та здійснює оборону.

“Інтенсивність боїв висока, але звісно не настільки жорстка, як була в місті. Основний напрямок для росіян на сьогодні — Ласточкине”, — написав Жорін.

Він підкреслив, що українські військові чітко усвідомлюють наявність у росіян достатньої для наступу кількості сил.

Нагадаємо, 17 лютого головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський оголосив про початок виходу Сил оборони України з Авдіївки та позицій на схід та південь від міста.

Уже за кілька днів командування повідомило, що вихід підрозділів на більш вигідні оборонні рубежі було завершено.

При цьому напередодні стало відомо, що в процесі виходу з Авдіївки деяка кількість українських військових потрапили в полон до окупантів.

Також стало відомо про трагічний випадок, який стався на позиції “Зеніт” на південь від Авдіївки. Там росіяни розстріляли шістьох українських військових.

Як писала Реальна Газета, 19 лютого в 110-й окремій механізованій бригаді ЗСУ повідомили, що росіяни пообіцяли евакуювати українських військових з позиції “Зеніт”, але замість цього — розстріляли їх.

Ми також повідомляли, що днем раніше атакували в районі Ласточкиного, що на захід від Авдіївки.

Залишити відповідь