Російські партизани не дають російській владі увійти до села Нова Таволжанка

Російські партизани не дають російській владі увійти до села Нова Таволжанка

Губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков визнав, що представники регіональної влади “не можуть увійти” до села Нова Таволжанка на Бєлгородщині.

Про це він повідоми в у ВК.

“Сьогодні ми поки що туди увійти не можемо, знаючи, що близько 100 осіб знаходилося за доповіддю глави округу, але обстріли останніх двох днів нам не дозволяють уточнити інформацію. Сподіваюся, щойно ситуація зміниться, ми зможемо повернутися до того, щоб переконати людей залишити населений пункт”, — заявив Гладков.

При цьому Гладков не пояснив, чому саме влада “не може увійти” в місто та хто їм заважає.

Проте російські партизани з “Російського добровольчого корпусу” ввечері 5 червня заявили, що село Нова Таволжанка вже не перший день перебуває під їхнім контролем. За їх словами, у селі проживало п’ять тисяч людей, але всі вони поїхали.

Партизани опублікували ролик, в якому озброєні люди у камуфляжі та з жовтими стрічками на рукавах йдуть вулицею невстановленого населеного пункту. В РДК стверджують, що відео знято на околиці села.

Як повідомляла Реальна Газета, член провладної в Державній думі РФ фракції “Единая Россия” Костянтин Затулін констатував, що країна-агресор Росія не змогла досягти жодної мети війни проти України, які були раніше заявлені керівництвом країни. За цю заяву його хочуть позбавити мандату.

Залишити відповідь