Російські окупанти зайшли на околиці Степового в районі Авдіївки, — ISW

Російські окупанти зайшли на околиці Степового в районі Авдіївки, — ISW

Армія РФ могла проникнути на околиці села Степове, яке знаходиться у трьох кілометрах від Авдіївки.

Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

За інформацією військового блогера, пов’язаного з Кремлем, російські сили, судячи з усього, захопили позиції на залізничній колії, що призвело до тактичних перемог у Степовому. За його словами, російські війська намагаються оточити Авдіївку, позбавивши українські сили можливості утримувати позиції в тилових районах на авдіївському напрямку.

Згідно з інформацією ISW, українські сили здійснили обмежені наземні атаки на східному (лівому) березі Херсонської області 10 листопада. За словами російського військового блогера, атаки сталися поблизу Заплави, Піщанівки, Підстепового і Кринок. За його інформацією, українські сили частково закріпили свої позиції на південь від Кринок 9 листопада, але згодом відступили через російські обстріли.

Прогалини в російській протиповітряній обороні дозволяють українським силам використовувати ударно-тактичну авіацію в районі біля Кринок.

Геолокаційні кадри вказують на те, що російські війська рухаються на південь від Кринок.

Також 10 листопада російські війська продовжували наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна і досягли обмеженого прогресу. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 і 9 листопада, свідчать про те, що росіяни трохи продовжили свій похід на південний захід від Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська).

Українські війська продовжили наступальні дії на південному фланзі Бахмута і підтвердили невеликий поступ.

Як повідомляла Реальна Газета, один з російських окупантів показав відео зі шпиталю в селі Кабичівка на окупованій частині Луганської області. Двоповерхові ліжка стоять впритул один до одного, а окупанти сплять мало не “в обнімку”.

Залишити відповідь