Російські окупанти стверджують, що захопили Табаївку у Харківській області. У ЗСУ спростували

Російські окупанти стверджують, що захопили Табаївку у Харківській області. У ЗСУ спростували

Російські джерела повідомляють про захоплення села Табаївка на Куп’янському напрямі Харківської області. Однак це не відповідає дійсності, хоча за населений пункт все ще тривають бої.

Про це в ефірі Еспресо розповів начальник служби зі зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

“У Куп’янському районі населений пункт Крохмальне важливий для російських військ, тому що це іміджево, їм потрібно перед виборами подати хоч якусь перемогу. У селищі Крохмальне до початку широкомасштабного вторгнення проживало 45 людей, а на сьогодні там вже цивільних не було, селище зруйновано. Адже ворог подає це як перемогу за масштабом схожу на взяття Берліна. Це все, чим окупанти можуть на сьогодні похизуватися”, — зазначив він.

Фітьо підтвердив, що ЗСУ втратили контроль над Крохмальним, але це не вплинуло на ситуацію на фронті, бо українські військові зайняли більш вигідні позиції.

“А те, що противник зараз у своїх пабліках вихваляється Табаївкою, не відповідає дійсності. Там відбуваються бойові дії, відповідно, ніякої Табаївки ворог не захопив. Тому ось такі мінімальні просування на цій території – все, на що спромоглися загарбники. А з нашої сторони основне – зберегти життя військовослужбовців. Якщо є можливість стати на кращі рубежі, щоб зайняти оборону і потім перейти до наступальних дій, покращити тактичне становище, це буде зроблено. Командири приймають правильні, обґрунтовані тактичні рішення для збереження життя свого особового складу”, — резюмував начальник служби.

Російські окупанти стверджують, що захопили Табаївку у Харківській області. У ЗСУ спростували

Як повідомляла Реальна Газета, Сили оборони України завдали удару по полігону поблизу окупованого Іловайська Донецької області. У цей момент проходили навчання оператори дронів російських окупантів.

Залишити відповідь