Загороджувальні загони, вимагання та втрати. Добровольці загону “Шторм” поскаржилися Путіну

Загороджувальні загони, вимагання та втрати. Добровольці загону “Шторм” поскаржилися Путіну

Російські солдати із загону “Шторм” записали відеозвернення та поскаржилися на великі втрати, байдуже ставлення військового керівництва та погрози вбивством. Російські добровольці, які нібито пройшли в РФ найкращу підготовку зараз просять, щоб їх забрали з-під Водяного на Донеччині.

Відео їх звернення публікує телеграм-канал “Астра”.

На відео близько 20 людей, які сидять у приміщенні без вікон, по черзі розповідають на камеру, що вони — це все, що залишилося від загону “Шторм” 5 бригади 1 корпусу 8 армії, де штатно мало б бути 161 людина, але більшість або загинули, або поранені. Вони стверджують, що намагалися взяти позиції ЗСУ біля селища Водяне, але зазнали поразки.

“Зрештою, наше керівництво вирішило нас гнати на кулемети, на міномети, на танки. Ми сиділи під відкритим вогнем мінометів, артилерії 14 діб. Зазнали величезних втрат 34 особи — 300 сотих, 22 — людини 200 сотих. Командир роти наш загинув. Вирішили дійти до штабу, де дізналися, що нам планують евакуацію. А замкомандира бригади полковник Іванов Ілля Володимирович, всіляко намагаючись приховати свої прогалини у вигляді віддачі злочинних наказів, проти нас виставив загрядзагони і не випускали з позицій. Нині не дають вийти взагалі нікуди, нас обіцяють принижити. Нам загрожує небезпека”, — кажуть чоловіки на відео.

За словами чоловіків на відео, вони жодного разу не бачили ні свого керівництва, ні офіційних наказів. Своє керівництво вони називають “злочинним угрупуванням”, бо воно кидає їх на убій.

Солдати зазначили, що досі нібито числяться у “Калінінградському навчальному закладі”.

“Нас тут ніби немає, люди без документів кинуті в окопах як бомжі та завалені трупами”, — кажуть солдати.

Вони додають, що їх командування вимагає з них гроші. Поранених та відправлених у шпиталь через 3 дні повертають на фронт, тому ці люди фактично небоєздатні.

При цьому ще у січні 2023 року Міноборони РФ хвалилося навчанням загону “Шторм”. Стверджувалося, що цих росіян готують до прориву найбільш укріплених ділянок ешелонованої оборони захисників України.

Загороджувальні загони, вимагання та втрати. Добровольці загону “Шторм” поскаржилися Путіну

Реальна Газета вже писала про масові звернення російських військових. Вони скаржаться на недостатню навченість, жорстоке ставлення з боку командування “ЛНР” та “ДНР” та великі втрати. Дехто з тих, хто записував такі звернення, вже загинули.

Залишити відповідь