Росіяни затримали на окупованій Луганщині антивоєнного священника, — ЗМІ

Росіяни затримали на окупованій Луганщині антивоєнного священника, — ЗМІ

На окупованій частині Луганської області силовики затримали антивоєнного священника. Його можуть катувати.

Про це повідомляє видання “Астра”.

“Я незабаром між життям і смертю, мене хочуть закрити в поліції… Допоможіть усі, хто може. Мати цього не переживе! Мені залишається лише суїцид”, — встиг написати клірик у своєму телеграм-каналі Сєвєродонецької єпархії Московського патріархату, архімандрита Феогноста (Тимофея Пушкова).

Видання стверджує, що 21 червня його викликали до відділу окупаційної поліції Марковського Старобільського району “ЛНР”. Перед цим священник хвилювався і мав проблеми із здоров’ям.

“Стан дуже поганий, тремор та грудний кашель. Від тиску випив пігулку. Викликали в поліцію… Намагатимуся зараз заспокоїтися і їхати”, — написав він друзям.

Перед цим, 7 червня, у будинку клірика вже був обшук, під час якого у нього вилучили два смартфони, два ноутбуки та три флешки. Після цього Феогноста викликали до районного підрозділу ФСБ, де йому довелося дати обіцянку “припинити обговорення політичних тем” у публічному просторі, оформити прописку та реєстрацію транспортного засобу за законами РФ.

Як повідомляла Реальна Газета, угруповання “ЛНР” затримало в Старобільскому районі Луганської області дівчину, яку звинуватило у “фінансуванні” заборонених у РФ “Азова” та “Правого сектора”.

Залишити відповідь