Росіяни скинули на Єнакієво півторатонну авіабомбу

Росіяни скинули на Єнакієво півторатонну авіабомбу

9 квітня на тимчасово окуповане місто Єнакієво Донецької області з російського літака впала авіабомба ФАБ-1500. Внаслідок цього є пошкодження та постраждалий.

Про це повідомляють у соціальних мережах міста.

Звук падіння бомби чули у різних частинах міста і припускали, що це ППО РФ збило ракету. Внаслідок цього уламки впали в житловому мікрорайоні — селищі Ватутіне.

В угрупованні “ДНР” навіть звинуватили в “обстрілі” Україну. Голова окупаційної адміністрації міста Роман Храменков заявив, що внаслідок удару пошкоджені два багатоквартирні будинки та торговий павільйон. Постраждала одна людина.

Проте пізніше місцеві жителі з’ясували, що обстрілу не було, а було бомбардування з боку РФ — з літака впала бомба. Вона не здетонувала.

Цю авіабомбу зняли очевидці на відео.

Росіяни скинули на Єнакієво півторатонну авіабомбу

Як повідомляла Реальна Газета, 8 січня 2024 року стало відомо, що бойовий літак армії РФ “впустив” 250-кілограмову бомбу на окуповане Рубіжне.

Нагадаємо, окупанти змогли знешкодити боєприпас на місці падіння, що дозволило не підривати його.

Пізніше окупанти змусили місцевих жителів дякувати російським військовим за те, що вони не стали підривати свою ж бомбу серед житлової забудови.

Ми також писали, що 15 березня цього року росіяни “впустили” бомбу на окупований Торез Донецької області.

А 2 квітня у тимчасово окупованому Рубіжному Луганської області російські військові знову “впустили” авіаційну бомбу. Боєприпас упав у районі залізничного вокзалу.

Залишити відповідь