Росіяни штурмують територію Авдіївського коксохімічного заводу

Росіяни штурмують територію Авдіївського коксохімічного заводу

Російські окупаційні війська наполегливо, але безрезультатно штурмують територію Авдіївського коксохімічного заводу, щоб отримати більш вигідні позиції для штурму Авдіївки.

Про це повідомив представник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Агресор дуже активно, але безуспішно намагається потрапити на територію Авдіївського коксохіму. Завод перебуває під нашим контролем. Противник зазнає там великих втрат як у техніці, так і в живій силі”, — сказав Олександр Штупун.

Сама Авдіївка зазнає ударів керованими авіабомбами, а піхота штурмує околиці міста. Росіяни продовжують наземні атаки, подекуди застосовують бронетехніку.

Олександр Штупун повідомив, що в операційній зоні ОСУВ «Таврія» за добу супротивник втратив майже 500 військових. Українські бійці знищили сім танків та 13 бронемашин. Також на Таврійському напрямку було зафіксовано 45 бойових зіткнень, 648 артилерійських обстрілів. За останні два тижні окупанти почали бити по медичних закладах — цивільних та військових.

Як повідомляла Реальна Газета, у Луганській області російська окупаційна армія проводила штурми позицій Сил оборони України на двох напрямках. Українські військові відбили атаки ворога.

Залишити відповідь