Росіяни поцупили вікна з квартири жителів Рубіжного

Росіяни поцупили вікна з квартири жителів Рубіжного

Ремонт в окупованому Рубіжному Луганської області має виключно показовий характер. Його проводять будівельники-гастролери, які часто зникають.

Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Так, в одному з будинків ремонтники демонтували вікна господарів. Ці вікна не були пошкоджені, проте їх все одно винесли. Після цього ремонтна бригада зникла разом з вікнами.

“Протяг гуляє квартирами вже декілька тижнів. В іншому нові вікна все ж встановили. Але без ручок – вікна неможливо відчинити. Аби потрапити до квартир, де відсутні господарі, ці ремонтники ламають двері. Замість них можуть поставити стандартну, яка значно менша по висоті — зверху залишаються великі отвори”, — розповів очільник ОВА.

За його словами, ремонти закінчуються тим, що на дверях квартири міняють замки, а ключі відносять до комендатури. Часто у такі квартири заселяються колаборанти або росіяни. Власник може отримати ключі, якщо має документи на нерухомість та  російський паспорт.

“З особистим майном ситуація та сама — зникає із черговим підрядником”, — додав очільник ОВА.

Як повідомляла Реальна Газета, російські військові живуть у Луганську у готелі “Турист”, який знаходиться на південній околиці міста.

Залишити відповідь