Росіяни окупували нові села на Харківщині, — DeepState

Росіяни окупували нові села на Харківщині, — DeepState

За минулу добу армія окупанта змогла зайняти нові прикордонні села в Харківській області.

Про це повідомляє Український аналітичний проєкт DeepState.

Так, на Харківщині російські військові фактично зайняли населені пункти Мороховець, Олійникове, Зелене та продовжують свій рух у напрямку села Липці. Тривають активні бої за Лук’янці, які РФ майже повністю окупувала. Російські сили намагаються закріпитися в Глибокому, вдаються до спроб просуватися піхотою, але перебувають під постійним вогнем, зокрема FPV-дронів Сил оборони України, що значно ускладнює пересування. Однак, як наголошують аналітики, російських військових це не зупиняє.

Крім того, сили РФ продовжують підбиратися до Вовчанська, закріплюватись на околицях для подальшого заходу в місто. Українські бійці зустрічають росіян вогнем і докладають зусиль, щоб стримати тиск, – пише DeepState. Місто перебуває під щільним обстрілом, продовжується евакуація мирних жителів. Аналітики уточнюють інформацію про те, що нібито росіяни зайняли Гатище.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська активізувалися на півночі Харківської області, обстрілюючи з артилерії прикордонні населені пункти. Наземні частини противника нібито намагаються закріпитися в кількох селах біля кордону.

Залишити відповідь