Росія використовуватиме “вибори” для пошуку потенційних “призовників”

Росія використовуватиме “вибори” для пошуку потенційних “призовників”

На фейкових виборах на окупованій Луганщині військкомати шукатимуть людей для мобілізації. Військкомати вже отримали відповідне розпорядження.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву в неділю.

На окупованій території вже отримали розпорядження прискорити постановку на так званий військовий облік.

У мету підсилити свій контроль над окупованими територіями, окупаційні адміністрації вживають кроків, спрямованих на підтримку “виборчого процесу”. Ці кроки включають в себе дозвіл для громадян використовувати будь-який доступний документ, що підтверджує їхню особу, під час реєстрації на “виборчих дільницях”. Зокрема, громадяни можуть використовувати свої українські паспорти та водійські права для цієї мети.

ЦНС закликала українців, які проживають на тимчасово захоплених ворогом територіях  утриматися від відвідування “виборчих дільниць”, створених окупантами. Крім того, мешканцям окупованих міст рекомендовано максимально можливо уникати залишення своїх домівок протягом “осіннього загострення” ситуації, оскільки вибори на цих територіях, здається, мають важливий значок для Кремля лише з пропагандистських міркувань, і їхні результати можуть бути заздалегідь визначені.

Як писала Реальна Газета, 1 вересня Центр протидії дезінформації при РНБО закликав не брати участі в незаконних “виборах” українців, які перебувають на окупованих територіях.

Раніше ми також розповідали, кому з колаборантів загарбники дозволили взяти участь у “виборах” на окупованій Луганщині.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на окупованій Луганщині у виборчих списках знаходять нікому не відомих людей.

Залишити відповідь