Рогозін попередив загарбників, що на окупованій території їх можуть отруїти водою чи цигарками

Рогозін попередив загарбників, що на окупованій території їх можуть отруїти водою чи цигарками

Місцеве населення на окупованій території чинить опір, тому може отруїти воду чи пригостити росіян отруйними цигарками чи домашньою їжею.

Так стверджує російський політик Дмитро Рогозін, який називає себе військово-технічним радником та їздив на окуповану територію разом з військовими.

За його словами, на території України місцеві жителі можуть отруїти цигарки та продукти, а потім продати їх російським військовим. Також Рогозін закликає військових не пити воду з місцевих колодязів, “щоб уникнути небойових втрат”.

“З місцевим населенням обох звільнених областей взаємодіяти…, але нічого в нього не купувати! Нічого! Бережіть себе!” — заявляє Рогозін, називаючи “звільненою” територією ту частину українських областей, де досі знаходяться їх військові.

Він стверджує, що продуктами харчування, цигарками і питною водою окупаційний корпус мають забезпечувати виключно тилові служби ЗС РФ.

Як повідомляла Реальна Газета, пропагандиста Владлена Татарського, який не раз закликав до геноциду українців, президент країни-агресора Володимир Путін нагородив “орденом мужності”.

Залишити відповідь