Ремонт своїм коштом та вивіз медичного обладнання. Жителі Рубіжного розказали, що відбувається у місті

Ремонт своїм коштом та вивіз медичного обладнання. Жителі Рубіжного розказали, що відбувається у місті

В окупованому росіянами Рубіжному Луганської області місцева “влада” планує вивезти єдиний у місті апарат для комп’ютерної томографії. А ремонт, яким хваляться окупанти, частково доводиться робити за свої гроші.

Про це розповів житель міста, пише телеграм-канал “Rubezhnoe”.

Так, кілька днів підряд біля Рубіжного були лісові пожежі. Дим було видно з кількох боків.

Людей турбує заплановане здорожчання газу. Зараз жителі міста платять 3 рублі за кубометр, проте після переоформлення документів та зміну постачальника на “Чорноморнєфтєгаз” тариф буде 7 рублів за куб.

У квартирах, які постраждали від обстрілів, роблять ремонт, проте неякісний. Так, одному з жителів замінили лічильники. Один з них поставили до стіни “віконцем”, де видно цифри. Інший розбили. Коли чоловік поскаржився на це, то йому запропонували скаржитися до Москви, а поки купити лічильник за свої гроші. Також у його будинку зняли покриття на даху, проте на нове не замінили. Завили, що треба чекати своєї черги. Що робити під час дощу — незрозуміло.

“Розмовляють по-своєму, нічого не зрозумієш, але мати російські”, — описує автор допису “майстрів”, яких РФ завезла на окуповану територію.

Крім того, з лікарні у Рубіжному хочуть вивезти до Луганська апарат для комп’ютерної томографії. Це пояснюють тим, що місцевий “мер” Сергій Хортів нібито заявив на засіданні у Луганську, що Рубіжному не потрібен апарат КТ, оскільки Рубіжне більше не місто. Робити діагностику пропонують їхати у Луганськ.

Як повідомляла Реальна Газета, у тимчасово окупованому Рубіжному російські загарбники проводять ліквідацію пошкоджень тільки в найбільш уцілілих районах міста.

Залишити відповідь