Реєстр військовозобов’язаних в Україні вже працює та майже заповнений

Реєстр військовозобов’язаних в Україні вже працює та майже заповнений

В Україні вже запрацював електронний реєстр військовозобов’язаних, який отримав назву “Оберіг”. Зараз Міністерство оборони розмірковує над тим, як використовувати “Оберіг”.

Про це у коментарі Еспресо повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Це закрита система, яка має свій захищений контур. Усі вимоги до неї витримані. Це досить захищений продукт, який не має натяків на можливість бути вразливим. І ми бачимо, що за півтора роки повномасштабної війни немає витоку сенситивної інформації”, — розповів Федоров.

За його словами, електронний реєстр заповнений вже на 90%. Вирішується питання сервісів, які будуть працювати на його основі.

Як писала Реальна Газета, 28 серпня міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що зараз у країні нема потреби проводити нову хвилю мобілізації для збільшення чисельності Сил оборони України.

Нагадаємо, 18 серпня в Україні продовжили дію воєнного стану та мобілізацію, які були введені після початку повномасштабного вторгнення РФ.

Залишити відповідь