Пєскову довелося виправдовуватися за Мєдвєдєва, який знову тряс “ядерною дубиною”

Пєскову довелося виправдовуватися за Мєдвєдєва, який знову тряс “ядерною дубиною”

Прессекретарю Володимира Путіна Дмитру Пєскову довелося виправдовуватися за слова заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва, який знову почав погрожувати світом ядерною зброєю і припустив, що звичайну війну Росія може програти.

Про це Пєсков заявив під час спілкування з журналістами, пише “Інтерфакс”.

Журналісти спитали у Пєскова, чи означають погрози Медведєва, що Росія змінює оборонну доктрину, “виводить ескалацію на новий рівень” і “готова застосувати ядерну зброю”.

“Ні, це абсолютно не означає. Це йде у повній відповідності до нашої ядерної доктрини. Читайте ядерну доктрину, жодних протиріч там немає”, — сказав Пєсков.

Проте до цього заступник голови Радбезу РФ написав у Telegram, що РФ застосувати ядерну зброю може.

Спочатку він обурився, що у Давосі політики визнали, що перемога України можлива виключно за умови програшу Росії. При цьому західних політиків Медведєв називає “недорозвиненими політичними тусовщиками”. Він додає, що завтра пройде зустріч у форматі “Рамштайн”, де буде обговорюватися постачання зброї Україні.

Посіпака Путіна визнав, що Росія може програти війну, яку сама ж розпочала.

“І жодному з убогих не спадає на думку зробити наступний з цього елементарний висновок: програш ядерної держави у звичайній війні може спровокувати початок війни ядерної”, — пригрозив Медведєв.

За словами Медведєва, “ядерні держави не програвали великих конфліктів, від яких залежить їхня доля”.

Головний редактор Реальної Газети Андрій Діхтяренко вважає, що Медведєв почав усвідомлювати неминучу поразку Росії у війні.

Нагадаємо, це не перший раз, коли маріонетковий чиновник Путіна погрожує “ядерною дубиною”. У вересні він заявляв, що Росія має право застосувати ядерну зброю, якщо це буде потрібно, “без довгих консультацій. Це точно не блеф”. А у серпні він окреслив умови, за яких Росія може застосувати ядерну зброю. На його думку, це старт ядерних ракет противника, нанесення удару по критичній інфраструктурі, яка управляє ядерною зброєю, або інші загрози існуванню Росії.

Такі заяви Медведєва підхоплюють луганські пропагандисти і теж починають стверджувати, що РФ здатна нанести ядерний удар, паралельно звинувачуючи Україну у створенні “брудної бомби”.

Залишити відповідь