Путін наказав захопити Авдіївку до 14 грудня і не шкодує російських солдатів

Путін наказав захопити Авдіївку до 14 грудня і не шкодує російських солдатів

Російський диктатор Володимир Путін віддав наказ захопити Авдіївку до 14 грудня, коли має відбутися пряма лінія з ним, тому окупантів відправляють у самогубні штурми.

На це поскаржилися понад 100 дружин мобілізованих, пише видання “Важные истории”.

За даними журналістів, російські командири відправляють у бій поранених бійців, наказуючи їм лікуватися в окопах. Автори листа вказують, що мобілізовані, які вже понад 10 місяців перебувають в окопах на передовій, віддаленій на 700 метрів від Авдіївки, постійно зазнають обстрілів.

Після активної фази наступу в листопаді командування видало наказ про відправлення в штурмові підрозділи військовослужбовців із середньою тяжкістю поранень, стверджують рідні бійців. “Поспішають, поки [українці] у суперечках, женуть до “Прямої лінії” [Володимира Путіна] та Нового року. Результат якийсь потрібний. Усі навколо кажуть, що візьмемо Авдіївку, і далі переговори”, — розповіла дружина одного з мобілізованих журналу “Важным историям”.

Нагадаємо, у РФ влаштували флешмоб, наклеївши на автомобілі стікери з написом “Я задовбалася” і подібними.

Російська влада незадоволена тим, що родичі мобілізованих почали масово виходити на мітинги, проте боїться розганяти їх силовим шляхом. Щоб знизити градус протестних настроїв, від дружин і матерів мобілізованих намагаються відкупитися.

Залишити відповідь