Пушилін спробував пояснити, чому в Донецьку ціни вище ніж в Ростові

Пушилін спробував пояснити, чому в Донецьку ціни вище ніж в Ростові

Голова угрупування “ДНР” Денис Пушилін заявив, що одна з причин, чому в окупованому Донецьку ціни вищі, ніж в російському Ростові, — це черги на кордоні та відсутність спеціальних КПП.

Про це він заявив в коментарі “РІА Новини”.

“У нас зараз триває боротьба з цінами. Ніяк не виходить повною мірою вирівняти ціни як у Ростовській області. Одна з причин, яку ми виявили, лежить якраз у логістиці – фури стоять довго у чергах. Ціна на перевезення до нашого регіону по суті в 2-2,5 рази вища, ніж у будь-який інший сусідній регіон”, – пояснив Пушилін.

Також він заявив, що якщо поставити на кордоні додаткові КПП, на яких би оглядали лише фури з продуктами, то ціни стануть нижче.

Нагадаємо, проблема з високими цінами на продукти у Донецьку була давно. У 2021 місцеві жителі скаржилися на це Пушиліну. Той сказав, що про проблему знає, але чому вона виникла, пояснити не зміг. Після того, як Росія анексувала частину Луганської та Донецької області, ціни почали рости в усіх населених пунктах окупованої території.

Так, в окупованому Рубіжному спостерігається складна економічна ситуація. У людей немає роботи, а в магазинах, що працюють, продукти продаються за “захмарними цінами”.

Залишити відповідь