Донбас – це Україна. І ми повертатимемо його, хай яким буде цей шлях. Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

Донбас – це Україна. І ми повертатимемо його, хай яким буде цей шлях. Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

Президент Володимир Зеленський привітав усіх українців з 31-ю річницею Незалежності України та нагадав, що Донбас — це Україна.

Промову Зеленського з нагоди свята можна подивитися онлайн.

“Донбас – це Україна. І ми повертатимемо його, хай яким буде цей шлях. Крим – це Україна. І ми його повертатимемо. Хай яким буде цей шлях”, — заявив Зеленський.

Він нагадав, що війна почалася рівно півроку тому.

“Пів року тому Росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи та постріли. І 24 серпня не мала почути слова: “З Днем Незалежності!”. 24 лютого нам казали: “У вас немає шансів”. 24 серпня ми говоримо: “З Днем Незалежності, Україно!””, — сказав Зеленський.

Зеленський нагадав, що з початку війни український народ бореться за свою незалежність і мужність українців надихнула весь світ.

“Хтось казав, що Європа більше не гравець. Слабка, роз’єднана, пасивна, сонна. Україна розбудила весь континент. Європа виходить на площі. Європа вводить жорсткі санкції. Європа одноголосно визнає – Україна майбутній член Євросозу”, — сказав глава держави.

Також Зеленський зазначив, що зараз Українці відзначають свято в різних місцях: в окопах в бліндажах, в дорозі, в авто і поїздах, доставляючи необхідне тим, хто на передовій.

Зеленський наголосив, що тепер головне для України — перемога.

“Ми не шукатимемо з терористами порозуміння. Хоча розуміємо російську мову, яку ви прийшли захищати. І вбили тисячі людей, яких прийшли визволяти. И нам гораздо больше понятен и близок Джонсон, который говорит по-английски, чем убийцы, насильники и мародеры, которые все это делали по-русски”, — переходячи на російську мову.

Залишити відповідь