Пригожин продовжує сваритися з Міноборони РФ. Воєнний злочинець стверджує, що “ПВК Вагнера” хочуть знищити

Пригожин продовжує сваритися з Міноборони РФ. Воєнний злочинець стверджує, що “ПВК Вагнера” хочуть знищити

 Конфлікт між російським Міністерством оборони РФ та власником “ПВК Вагнер” військовим злочинцем Євгеном Пригожиним поглиблюється. Російське відомство заявляє, що Пригожин збрехав про відсутність боєприпасів, а ватажок найманців заявив, що його воєнізоване угрупування хочуть знищити.

Про це заявляє Міноборони РФ.

За словами чиновників, попередні звинувачення Пригожина в тому, що “ПВК Вагнер” навмисно не дають боєприпасів – неправда.

“Усі заяви, зроблені нібито від імені штурмових підрозділів про нестачу боєприпасів, – абсолютно не відповідають дійсності”, —  заявляють в оборонному відомстві та надають список боєприпасів для артилерії та танків.

У відповідь Пригожин у своєму телеграм-каналі заявив, що “вагнерівці” недоотримують 80% боєприпасів. Він продовжив повторювати, ніби на Бахмутському напрямку є лише його найманці.

“ПВК “Вагнера” недоотримує 80% боєприпасів від необхідних для виконання бойових завдань, тому заява Міністерства оборони (РФ) є нічим іншим, як просто плювок у бік ПВК “Вагнера” зі спробою приховати свої злочини перед тими бійцями, які здійснюють подвиг у Бахмуті…”, — заявив Пригожин та додав, що може документально підтвердити свої слова.

В іншій заяві Пригожин звинуватив вже особисто міністра оборони РФ Сергія Шойгу та начальника російського Генерального штабу генерала Валерія Герасимова у свідомому знищенні своєї ПВК. Він стверджує, що від воєнного командування надійшов наказ “не тільки боєприпаси не давати, а зокрема й не допомагати авіатранспортом”.

Як повідомляла Реальна Газета, 9 лютого власник ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин заявив про припинення вербування ув’язнених російських колоній. Згодом він додав, що зроблено це через протидію військового керівництва. Наразі Міноборони РФ само почало вербувати в’язнів в колоніях.

Залишити відповідь