Шукали людей з українськими поглядами за допомогою прапора. В Білокуракінському районі влаштували провокацію

Шукали людей з українськими поглядами за допомогою прапора. В Білокуракінському районі влаштували провокацію

Російські окупанти пробували шукати в Луганській області “українських партизан” та просто проукраїнські налаштованих місцевих жителів за допомогою українського прапора, який причепили на російську військову техніку та почали кататися населеними пунктами.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

“Днями населеними пунктами пересувалася техніка із синьо-жовтим прапором — росіяни дивилися на реакцію місцевого населення”, — розповіли у відомстві про провокацію, яка сталася в Білокуракінському районі Луганської області.

Крім того, російські силовики стали ретельніше перевіряти місцевих жителів. Особливо тих, хто мав зареєстрований в Україні бізнес.

Окупанти здійснили також черговий рейд по школярах, які певний час були відсутніми в школах. Їх “підозрюють” в тому, що вони могли відвідувати українські навчальні заклади онлайн.

Як повідомляла Реальна Газета, по всій окупованій території росіяни чинять тиск на батьків школярів, змушуючи їх відмовлятися від дистанційного навчання в українських школах. При цьому вони намагаються скласти враження того, що нібито українська мова чужа для місцевого населення, тому батьків школярів примушують писати заяви про те, що вони проти вивчення української мови школярами.

Залишити відповідь