Пропагандист Бобров заявив, що руйнування у Луганську були через уламки ракет, збитих ППО

Пропагандист Бобров заявив, що руйнування у Луганську були через уламки ракет, збитих ППО

Луганський пропагандист Гліб Бобров заявив, що дістав поранення щоки та вуха внаслідок сьогоднішнього вибуху у Луганську. Також він переконаний, що всі пошкодження на східних кварталах міста — через збиття ракет російською ППО.

Про це він розповідає на відео, яке оприлюднив пропагандистський сайт ЛІЦ.

“Отак виглядає лоджія моєї квартири після того, як туди прилетів один з уламків збитої ракет, які вдарили по східним кварталам”, — заявив він і показав побиті вікна на балконі.

Пропагандист розповів, що почув вибухи, вийшов на балкон, після чого пролунали ще вибухи. Скло, що розлетілося, пошкодило йому вухо та обличчя.

Також Бобров показав, як виглядає місце обстрілу з висоти багатоповерхівки, де він живе.

При цьому офіційна позиція угруповання “ЛНР” виключає будь-які подробиці, які згадують ракету ППО.

Так, голова угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник заявив: “внаслідок сьогоднішнього обстрілу Луганська загинули троє людей”. Єдинорос” Денис Колєсніков намагається видати наслідки роботи ППО за “цілеспрямований удар”. “Сьогодні ми вкотре переконалися, що укронацисти цілеспрямовано, підло та жорстоко б’ють по мирному населенню”, — заявив він. Про те, що будинки пошкодили саме уламки ракети, він не конкретизував. Пропагандистські ресурси згадують лише “ракетний удар ЗСУ” і не уточнюють про роботу ППО.

Пізніше Бобров “виправився” та спробував видати “падіння уламків”, про яке заявляв кількома годинами раніше, за “цілеспрямований удар” по людному місцю. Пропагандист намагається довести, що ракету навмисно націлили на людну вулицю.

“Це черговий приклад того, як працює думка колективного Заходу та їхніх київських маріонеток – завдати максимальних втрат мирному населенню, у спробі розкачати громадянське суспільство. Порівняйте наші точкові удари ночами строго по військових об’єктах або критичній інфраструктурі з алгоритмами дій ЗСУ, ізраїльської армії в секторі Газа, або раніше – ударів НАТО по Сомалі, Югославії, Іраку, Лівії, Афганістану, Сирії і далі за списком. Скрізь у почерку Колективного Заходу ми бачимо ту саму модель випаленої землі та закошмареного мирного населення”, — пізніше написав колишній пропагандист.

Гліб Бобров — колишній Луганський журналіст, який у 2014 році вирішив підтримувати Росію. Він очолив окупаційну “Спілку письменників ЛНР”. Ще до початку війни, у 2008 році він написав роман “Епоха мертвонароджених” про громадянську війну в Україні. Після 2014 році Бобров став керувати виданням збірок пропагандистських творів луганських та російських авторів — “Врємя Донбаса”. Крім того, випустив низку своїх творів. Таких як “Я дрался в Новороссии”.

У Березні 2024 року Бобров заявив, що у Луганську треба знести пам’ятник Тарасу Шевченку. За його словами, “куди б не просунулися свідомі українці, насамперед вони ставлять пам’ятник Шевченку”. Цим, на думку колаборанта, вони нібито “мітять територію”.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Луганську найбільше постраждав будинок на кварталі Ватутіна.

Вдень 7 червня у Луганську пролунала низка вибухів. Місцеві жителі повідомляють про роботу ППО, збиття частини ракет та влучання уламків у житлові будинки.

Наразі відомо про 4 загиблих.

Залишити відповідь