В Луганську і Донецьку російський “Промсвязьбанк” поглинув два “держбанки”

В Луганську і Донецьку російський “Промсвязьбанк” поглинув два “держбанки”

Угрупування “ЛНР” та “ДНР” одночасно заявили, що російський “Промсвязьбанк” “об’єднався” з їх “держбанками”: “ПСБ Луганськ” та “ПСБ Донецьк”.

Про це очільники фейкових утворень Леонід Пасічник та Денис Пушилін заявили в своїх телеграм-каналах.

“Сьогодні в Луганську відбулася важлива угода – підписання договору купівлі-продажу між фондом державного майна ЛНР і ПАТ “Промсвязьбанк”. Російський банк придбав 100% часток ТОВ “ПСБ Луганськ” на виконання указу президента РФ Володира Володимировича Путіна”, — написав Пасічник.

Він додав, що об’єднання банків відбулося після відповідного наказу Володимира Путіна.

Денис Пушилін заявляв, що підписувати угоду в Донецьк приїхали представники “Промсвязьбанку” в Москві. Російські гості були також в окупованому Луганську.

Нагадаємо, “Промсвязьбанк” знаходиться під санкціями США після вторгнення Росії в Україну. Всі його активи заморожені. Проте цей банк надає фінансові послуги на окупованій частині України — в Криму, Луганській та Донецькій областях.

До сьогоднішнього поглинання “ПСБ Луганськ” та “ПСБ Донецьк” і так керувалися російським банком, тому злиття має суто формальний характер.

Як повідомляла Реальна Газета, “Промсвязьбанк” з’явився на окупованій території в червні 2022 року. Проте незабаром місцеві жителі почали скаржитися, що у банкоматах цього банку майже завжди відсутня готівка.

Залишити відповідь