В ЗСУ спростували фейк про підрив автомобіля  командувача Сил тероборони України

В ЗСУ спростували фейк про підрив автомобіля командувача Сил тероборони України

Ватажок найманців Євгеній Пригожин заявив, що його підлеглі нібито підірвали бронеавтомобіль, в якому їхав перебував командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра. Проте незабаром в ЗСУ цю заяву спростували.

Про це очільник найманців заявив в своєму телеграм-каналі.

“Сьогодні о 13:25 артилерійськими підрозділами “ПВК Вагнер” під час підходу резервів із населеного пункту Часів Яр до населеного пункту Бахмут було знищено бронеавтомобіль, у якому, ймовірно, перебував командувач Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Іванович Танцюра”, — сказав Пригожин.

При цьому він неправильно вимовляє прізвище Танцюра, що може пояснюватися обмовкою “вагнерівця”. За його словами, командувач їхав в Бахмут, проте його автомобіль нібито підірвався. У якості “доказу” Пригожин опублікував фото підриву автомобіля.

При цьому українські військові спростовують цю інформацію. Так, джерела “Української правди” у військових колах пишуть, що “ця інформація не відповідає дійсності”.

Крім того, в ефірі проекту “Радіо Донбас.Реалії” прес-офіцер 112-ї окремої бригади тероборони Андрій Ковальов спростував інформацію про загибель командуючого, назвавши заяву Пригожина фейком.

Як повідомляла Реальна Газета, на ділянці фронту в Луганській області російські окупаційні війська протягом доби спробували прорвати оборону ЗСУ в районі двох населених пунктів.

Залишити відповідь