Ракетна атака Росії: пошкоджено 9 об’єктів генерації по всій Україні, втрачено половину споживання енергосистеми

Ракетна атака Росії: пошкоджено 9 об’єктів генерації по всій Україні, втрачено половину споживання енергосистеми

Унаслідок масованої ракетної атаки по Україні, яку Росія здійснила в п’ятницю, 16 грудня, було пошкоджено щонайменше 9 об’єктів генерації. У результаті було втрачено понад 50% споживання української енергосистеми.

Відповідну заяву в ефірі всеукраїнського телемарафону зробила міністр енергетики Герман Галущенко в п’ятницю, 16 грудня, його слова наводить “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, ракетна атака Росії призвела до пошкодження щонайменше дев’яти об’єктів генерації. Крім того, росіяни змогли завдати шкоди об’єктам, які здійснюють передачу електроенергії.

Галущенко не став називати, які саме об’єкти та в яких регіонах зазнали пошкоджень унаслідок ракетної атаки.

При цьому міністр наголосив, що енергетики працюють над тим, щоб якомога швидше відновити пошкодження.

Нагадаємо, Національна енергетична компанія (НЕК) “Уркенерго” раніше повідомила, що внаслідок ракетної атаки в енергосистемі України було втрачено понад 50% споживання електроенергії.

Коментуючи це повідомлення, Галущенко сказав, що це означає, що система не здатна подавати електроенергію більш ніж половині споживачів.

Як повідомляла Реальна Газета, у п’ятницю, 16 грудня, НЕК “Укренерго” оголосила про блекаут в Україні через ракетну атаку Росії.

Ми також писали, що російські війська, крім ударів по енергетичній інфраструктурі України, переслідували ще одну мету під час масованої ракетної атаки.

Залишити відповідь