Попаснянський район фактично ліквідовано. Житло не ремонтується, людей вивозять, — Луганська ОВА

Попаснянський район фактично ліквідовано. Житло не ремонтується, людей вивозять, — Луганська ОВА

Окупанти підпорядкували зруйновані російськими військами населені пункти Попаснянщини місту Первомайськ, фактично ліквідувавши район. Проте грошей на відновлення житла нема, тому людей розселяють по “комунальним установам” інших районів.

Про це повідомили у Луганській ОВА.

Так, з Попасної відправили зимувати 22 мешканці. Ще групу людей вивезли з окупованого Сєвєродонецька.

“До речі, перетнути річку Сіверський Донець на окупованих цьогоріч територіях віднедавна можна лише в одному місці — між Лисичанськом та Сєвєродонецьком. Всі інші понтонні переправи окупанти прибрали. Мости, звісно ніхто відновлювати й не збирався. Остерігаються просування ЗСУ”, — розповіли у Луганській ОВА.

Крім того, в менш пошкоджених війною населених пунктах у людей нема можливості лікуватися у медичних закладах — всі вони майже вщент забити пораненими окупантами.

“Так, до шпиталю в Старобільську за останній час доставлено близько 50 важкопоранених військовослужбовців ворога. Не краща для противника ситуація і в Біловодську. Туди завезли більше сотні військових РФ”, — розповіли в адміністрації.

Як повідомляла Реальна Газета, окупанти фактично шантажують власників квартир у Сєвєродонецьку, які виїхали. Вони публікують списки квартир, які будуть зламуватися. Якщо власник такої квартири не явиться в “адміністрацію”, то в його житло поселять людей, яким загарбники не можуть забеспечити житло.

Залишити відповідь