“ЛНР” не внесла до списку міст Попасну, яку не збирається відновлювати

“ЛНР” не внесла до списку міст Попасну, яку не збирається відновлювати

Російські окупанти спочатку зруйнували місто Попасна в Луганській області, потім заявили, що воно відновленню не підлягає, а тепер контрольоване ними угрупування “ЛНР” офіційно визнало, що такого населеного пункту вже нема і не зарахувало його до списку міських та муніципальних округів.

Про це повідомили у Луганській ОВА.

“У так званій «ЛНР» уведені в дію «закони» «Про адміністративно-територіальний устрій» та «Про утворення на території «ЛНР» міських та муніципальних округів». Зокрема, ухвалені 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної. Якщо раніше окупанти тільки казали про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні”, — розповіли в адміністрації.

Попасна була містом районного значення. Їй підпорядковувалися інші селища навколо. Тепер вони віднесені до найближчих міст.

Нагадаємо, у грудні минулого року з’явилося відео з окупованої Попасної. Ролик знятий, імовірно, російським військовим або бойовиком так званої “ЛНР”. Автор відео визирає з вежі танка й знімає будівлі з обох боків дороги.

На ньому видно 9-поверхові та 5-поверхові багатоквартирні будинки, повністю зруйновані внаслідок бойових дій. На протилежному боці вулиці стоять такі ж зруйновані споруди.

Залишити відповідь