Померли, не доїхавши до України. Журналісти вияснили, від чого гинули “чмобіки”, які не встигли потрапити на війну

Померли, не доїхавши до України. Журналісти вияснили, від чого гинули “чмобіки”, які не встигли потрапити на війну

З початку призову, який РФ оголосила наприкінці вересня, в Україні загинуло щонайменше 290 мобілізованих росіян, а ще 35 померли, не встигнувши потрапити в Україну.

Про це повідомляє “Російська служба ВВС”.

В матеріалі сказано, що на території Росії “мобіки” найчастіше помирали через проблеми із серцем, внаслідок нещасних випадків або через зловживання алкоголем. Журналісти пишуть, що за час мобілізації в Україні могло загинути приблизно 300 мобілізованих росіян, проте цифра може бути вищою, бо у невідомо, чи були вони контрактниками, чи пішли на фронт добровольцями, чи були мобілізовані.

Інші джерела повідомляють, що станом на 25 листопада відомо про 9311 російських військових, які загинули на війні в Україні. Причому найбільше на війні гинуть росіяни з Краснодарського краю (407 загиблих) та Бурятії — 348 загиблих. На третьому місці Дагестан з 345 загиблими.

“Понад 2500 загиблих — це елітні фахівці: солдати та офіцери загонів спецназу, морські піхотинці та військові льотчики, на підготовку яких держава витрачає мільйони”, — пише “Російська служба ВВС”.

Журналісти зазначають, що ці цифри не відображають реальний стан речей, бо ґрунтуються на підтверджених повідомлень про загибель. Реальні втрати Росії в Україні вищі.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 25 листопада, всього з початку повномасштабної війни Росія втратила вже 86 150 своїх солдатів.

Крім того, окупанти «мобілізують» медиків на Луганщині. 

Залишити відповідь