Полиці аптек порожні. В Сєвєродонецьку складається критичний дефіцит з ліками

Полиці аптек порожні. В Сєвєродонецьку складається критичний дефіцит з ліками

Жителі окупованого Сєвєродонецька не можуть купити в місцевих аптеках ліки, бо їх просто нема в наявності. Доводиться замовляти в Луганську.

Про це розповів очільник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

“Із Сєвєродонецька все частіше чутно скарги про відсутність в місті медикаментів. Мова не про те, що у багатьох їх нема за що придбати, а про порожні полиці аптек. Їх у населеному пункті загарбниками відкрито усього дві. Але у вільному доступі там немає навіть найнеобхіднішого”, — написав він.

Він додав, що ліки можна замовити з доставкою в Луганську. Вартість такої доставки буде від 50 до 100 % від вартості препарату.

Крім того, в Сєвєродонецьку неможливо викликати екстрені служби.

“Якщо люди отримують якість поранення чи травмування у свої будинках або під час бойових дій, то місцеві надають допомогу один одному, адже “швидких” у місті немає. Вони не приїжджають”, —  зазначив Лисогор.

 Як повідомляла “Реальна Газета”, у другій половині травня 2023 року стало відомо, що окупанти впровадили покарання для тих, хто підіймається на дахи багатоповерхівок, щоб скористатися мобільним зв’язком.

Дійшло до того, що в Сєвєродонецьку та сусідньому Рубіжному окупанти встановили решітки на дверях у тих місцях, де люди могли піднятися на дахи будинків.

А напередодні “Реальна Газета” повідомляла, що в Сєвєродонецьку окупанти забороняють людям розмовляти мобільним телефоном. Порушників затримують та відправляють рити окопи.

Залишити відповідь