План провалився. В Держдумі РФ визнали, що їм не вдалося досягнути жодної цілі вторгнення

План провалився. В Держдумі РФ визнали, що їм не вдалося досягнути жодної цілі вторгнення

За більш ніж рік повномасштабного вторгнення російські окупанти не змогли добитися жодної з цілей, про яку заявляв Володимир Путін 24 лютого 2022 року.

Про це під час виступу на форумі “Какая Украина нам нужна?” заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін.

Він зізнався, що в Кремлі розраховували на те, що після вторгнення Україна розвалиться.

“Які у нас були цілі, офіційно заявлені на початку військової операції? Ви всі пам’ятаєте – денацифікація, демілітаризація, нейтралітет України та захист жителів Донецької та Луганської народних республік, які весь цей час страждали. За яким із цих пунктів ми досягнули результатів на сьогоднішній день? За жодним”, — сказав він і додав, що цей план був нереальним.

Також Затулін вважає, що деякі пункти плану Путіна вже ніколи не вдасться виконати. Наприклад, Україна ніколи вже не буде нейтральною державою.

“Залишиться Україна під керівництвом Зеленського або його наступників існувати в результаті всього чи ні? Залишиться, я можу сказати. Залишиться. Тому що сил на те, щоб це здолати, за тієї підтримки, яку їм надають — не вистачає. Залишиться”, — констатував Затулін.

Новою ціллю вторгнення росіянин вважає захоплення нових територій, які б відрізали Київ від моря, Криму і Кавказу.

Як повідомляла Реальна Газета, російські загарбники раптово вирішили припинити роботу так званого представництва угруповання “ЛНР” у так званому “СЦКК”, яке нібито займалося фіксацією обстрілів на тимчасово окупованій території Луганської області.

Залишити відповідь