Підприємство, яке виробляє БпЛА, НПЗ та нафтоперекачувальні станції: Генштаб ЗСУ підтвердив низку успішних атак

Підприємство, яке виробляє БпЛА, НПЗ та нафтоперекачувальні станції: Генштаб ЗСУ підтвердив низку успішних атак

Вдень 24 вересня Генеральний штаб ЗСУ підтвердив низку атак на об’єкти у різних регіонах РФ, які використовуються для потреб російської армії.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Республіка Башкортостан

У ніч проти 24 вересня Сили оборони України влучили по території нафтопереробного підприємства “Газпром Нефтехім-Салават” у Башкортостані.

Як зазначили у Генштабі, удар нанесли з метою зниження наступальних спроможностей російської армії та ускладнення постачання пального підрозділам ЗС РФ.

За попередньою інформацією, була уражена установку первинної переробки нафти ЕЛОУ-АВТ-6. На заводі триває пожежа.

“Це підприємство переробляло до 10 млн тонн нафти на рік та є ключовим виробником рідкого ракетного палива в Росії”, — йдеться у повідомленні.

Волгоградська область

У Волгоградській області РФ уразили нафтоперекачувальну станцію “Кузьмічі-1”, яка є частиною транспортної системи для сирої нафти в південні регіони Росії та станцію “Зензеватка”, яка забезпечує транспортування нафти через магістральний нафтопровід “Куйбишев—Тихорецьк”.

Бєлгородська область

Минулої ночі ЗСУ уразили підприємство з виробництва БпЛА у населеному пункті Валуйки, що в Бєлгородській області.

Там зазначили, що Сили оборони здійснили удар з метою порушення виробництва безпілотних літальних апаратів та зниження бойових спроможностей окупантів.

На підприємстві зафіксували влучання та пожежу. Результати та ступінь ураження уточнюються.

Астраханська область

У понеділок, 22 вересня, далекобійною зброєю уразили Астраханський газопереробний завод. Були пошкоджені ділянки виробництва, що спричинило зупинку частини виробничого процесу.

“Цей ГПЗ є одним із найбільших у світі газохімічних комплексів та головним виробником сірки для вибухівки в рф, забезпечуючи до 66% російського виробництва. Річний об’єм переробки нафтопродуктів на Астраханському ГПЗ становить до 3,2 млн тонн на рік”, — написали у Генштабі.

Раніше ми писали, що зʼявилися знімки знищеного “Панцирь-С1”, який був у Луганському аеропорту. Російський ракетний комплекс знищили, попередньо, 12 вересня.

Залишити відповідь