Під час удару по Машинобудівному заводу у Луганську загинув російський комбриг

Під час удару по Машинобудівному заводу у Луганську загинув російський комбриг

В окупованому Луганську під час влучання української ракети по штабу російських окупантів 13 квітня загинув полковник РФ Павло Кропотов.

Про це повідомив полковник ЗСУ Анатолій Штефан із позивним “Штірліц”.

“Успішно демобілізовано командира 59-ї гвардійської бригади зв’язку полковника Кропотова Павла, 13 квітня 2024 року в результаті удару по штабу в Луганську”, — розповів Штефан.

У російських ЗМІ теж є згадка про похорон Кропотова. Так, його поховали у російському Єкатеринбурзі.

“У Єкатеринбурзі попрощалися з командиром військової частини 28331, гвардії полковником Павлом Кропотовим, який загинув у Луганську під обстрілом британських ракет. Проводити його в останній шлях прийшли близько 200 людей”, — йдеться у повідомленні.

Про Кропотова відомо, що йому було 45 років, він навчався у Томському вищому військовому командному училищі зв’язку, потім у Новочеркаському училищі зв’язку. У 2015-2016 роках брав участь у військовій операції Росії у Сирії. Повернувшись звідти, він перевівся у військову частину під Єкатеринбургом. Потім поїхав в Україну, де вже потрапляв під обстріл. Обстріл у Луганську став лоя Кропотова останнім.

Нагадаємо, 13 квітня у соціальних мережах місцеві жителі повідомили про вибух в районі “Луганський машинобудівний завод-100”. Джерела Реальної Газети розказали про спалах світла та гучний вибух. Згодом територію навколо заводу очепили. Відомо, що раніше на цьому заводі окупанти ремонтували свою техніку та розміщували свій особовий склад.

У цей же день у Повітряних силах підтвердили ураження ворожого пункт управління “Центр” в окупованому Луганську.

Пізніше з’явилися супутникові знімки місця “прильоту”. На фотографіях Planet Lab, зроблених 14 квітня, видно наслідки удару по “Луганському машинобудівному заводу-100”. Видно частково знищену будівлю.

Залишити відповідь