Пенсіонери, які виїхали за кордон, зможуть отримувати пенсії міжнародним переказом. Що для цього потрібно

Пенсіонери, які виїхали за кордон, зможуть отримувати пенсії міжнародним переказом. Що для цього потрібно

Пенсіонери-переселенці, які тимчасової переїхали за кордон, зможуть отримувати зароблені пенсії через “Укрпошту” міжнародним переказом.

Про це повідомило Мінреінтеграцію.

“Прийнята урядом постанова була розроблена Мінсоцполітики за результатами нарад щодо обговорення проблемних питань українських громадян, які знайшли тимчасовий притулок у Польщі. Таким чином, зазначена категорія пенсіонерів зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою у порядку, визначеному Пенсійним фондом України”, — йдеться у повідомленні.

Що потрібно для отримання пенсії за кордоном?

Якщо пенсіонер-переселенець хоче отримувати пенсію через банк, йому потрібно подати електронну заяву на сайті банку. Цю заяву треба підписати електронним підписом. За необхідності, онлайн можна відкрити банківський рахунок в цьому банку. Особисто йти у відділення банку не потрібно.

Також за бажанням пенсіонера виплати можна буде отримувати у відділенні пошти (за наявності технічної можливості АТ “Укрпошта” здійснювати переказ коштів у країну перебування). Раніше Реальна Газета писала, чи потрібно чоловікам-переселенцям змінювати адресу у довідці ВПО та заново стати на військовий облік.

Залишити відповідь