Пам’ятник Артему в Святогірську перейменовують. Про знесення мова не йде

Пам’ятник Артему в Святогірську перейменовують. Про знесення мова не йде

Пам’ятник радянському партійному та державному діячеві Артему (Ф. А. Сергєєву) у Святогірську не будуть демонтувати в рамках декомунізації, а перейменують, бо це визначна робота українського скульптора Івана Ковалерідзе.

Про це повідомили у Донецькій ОВА.

Перейменування розглянули на засіданні Експертної комісії з питань обліку об’єктів культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України.

Тепер пам’ятник у Святогірську називатиметься “Пам’ятника радянському партійному та державному діячеві Артему (Ф. А. Сергєєву)”.

“Після розгляду документації комісією ухвалено одностайне рішення щодо внесення змін до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та перейменування пам’ятки національного значення монументального мистецтва та науки та техніки на «Пам’ятник авторства видатного скульптора І.П. Кавалерідзе”, — сказано в повідомленні.

Як повідомляла Реальна Газета, країна-агресор Росія готується примусово депортувати жителів одного з районів тимчасово окупованої Горлівки Донецької області. На їхнє місце планується заселити російських військових.

Залишити відповідь