На окупованій Луганщині так званий “верховний суд ЛНР” виніс вирок 47-річній Ірині Корольовій. Жінку звинуватили у начебто “шпіонажі на користь українських спецслужб”.
Про це повідомляє пропагандистський ресурс ЛІЦ.
Як стверджують окупанти, у період із вересня 2022 року до березня 2023 року Корольова буцімто збирала “відомості про місця дислокації російських військовослужбовців” на території Антрацитівського району та передавала дані українським спецслужбам.
Однак ніяких доказів цього росіяни не продемонстрували.
Жінку окупанти засудили до 15 років позбавлення волі за “шпіонаж” та відправили до виправної колонії загального режиму.
Зазначимо, що жодні “вироки суду”, винесені в окупації, не визнаються Україною.
Раніше ми писали, що так званий “верховний суд ЛНР” засудив жительку Луганської області Світлану Гаєву до 15 років колонії за звинуваченням у “шпигунстві”.
Раніше нагадаємо, що окупаційний “суд” засудив подружжя Рижкових з окупованого росіянами Новоайдару за “шпигунство” на користь України. На суді 42-річна Ірина відмовилася спілкуватися з пропагандистами, а 49-річний Олександр показав на камеру тризуб.