Окупаційна “влада” анексованих українських територій просить більше грошей на псевдовибори

Окупаційна “влада” анексованих українських територій просить більше грошей на псевдовибори

Окупаційні адміністрації Луганської, Донецької та Запорізької областей просять додаткові 2 млн рублів для проведення виборів.

Про це повідомляє пропагандистське видання ТАСС.

Стверджується, що додаткові гроші підуть на “спеціальне технологічне обладнання” для голосування: спеціальні кабінки, лупи тощо.

“Згідно з постановою ЦВК, “виборчій комісії ДНР” виділено 280,4 тис. рублів, “виборчкому ЛНР” – 813,7 тис. рублів, а “виборчкому Запоріжжя” – понад 1,6 млн. рублів”, — сказано в повідомленні.

Окуповані українські регіони — не єдині, які просять додаткових грошей.

Центрвиборчком Росії отримав із федерального бюджету на проведення президентської виборчої кампанії 33 млрд 233,8 млн рублів.

На окупованій території фейкові вибори президента Росії заплановані на 15-17 березня 2024 року.

Як повідомляла Реальна Газета, спостерігати за фейковими виборами на окупованій території будуть спеціально підготовлені люди, яких затвердять у Кремлі. Самі ж “вибори” слугуватимуть легітімізації контролю над окупованими областями.

Також Реальна Газета писала, що часто на роль спостерігачів беруть лояльних для Росії іноземців, які мають давні зв’язки з партією “Єдина Росія” і у вільний від виборів час виступають як пропагандисти “руського міра”.

Залишити відповідь