У ЦНС розказали, за яким принципом росіяни шукають спостерігачів на “вибори президента”

У ЦНС розказали, за яким принципом росіяни шукають спостерігачів на “вибори президента”

Спостерігати за фейковими виборами на окупованій території будуть спеціально підготовлені люди, яких затвердять у Кремлі. Самі ж “вибори” слугуватимуть легітімізації контролю над окупованими областями.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву (ЦНС).

“На тимчасово окупованих територіях агресор продовжує підготовку до пропагандистського фарсу під назвою «вибори президента РФ”, — йдеться у повідомленні.

Там підкреслили, що “вибори” в окупації — не для зміни влади, а для цементування попереднього режиму. Вони лише імітують процедуру розвинених держав.

Що надати картинці законності, на “вибори” запрошуватимуть “спостерігачів”, які мають бути неупередженими, але такими не є.

У Центрі зазначають, що відповідних спостерігачів призначає «громадська палата», яка підпорядкована президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

Крім того, “місцеві осередки” цієї палати формують перелік колабораціоністів, які виконають роль спостерігачів у березні 2024 року.

Реальна Газета писала, що часто на роль спостерігачів беруть лояльних для Росії іноземців, які мають давні зв’язки з партією “Єдина Росія” і у вільний від виборів час виступають як пропагандисти “руського міра”.

Залишити відповідь