Окупанти заявили про наміри перетворити Лисичанськ на “місто-сад”

Окупанти заявили про наміри перетворити Лисичанськ на “місто-сад”

Єдиний інститут просторового планування РФ розробляє генеральний план міста. Загарбники планують заходи щодо покращення стану навколишнього середовища Лисичанська, повідомила окупаційна адміністрація міста.

За задумом росіян, “ключовими елементами зеленого каркаса Лисичанська стануть громадські простори — міський парк та набережна річки Сіверський Донець”.

Також у місті планують створити зони для прогулянок та місця активного відпочинку. Кремлівські пропагандисти невпинно твердять, що окупований Лисичанськ “відроджується та відновлюється”.

Щоправда, реальна картина життя в окупованому місті — геть інша. Вже понад рік жителі Лисичанська живуть без світла та води. Люди місяцями не можуть отримати компенсації за зруйноване житло від так званих адміністрацій. Натомість — у місті відновлюють лише радянські пам’ятники та проводять “патріотичні” акції.

Раніше Реальна газета повідомляла, що в окупованому Лисичанську місцеві колаборанти цілеспрямовано заважають займатися відновленням міста.

Аналогічна ситуація в окупованому Сєвєродонецьку. Там відмовляються ремонтувати та відновлювати житло російським коштом. Натомість їм пропонують компенсації, але замалі.

Також Реальна газета повідомляла про критичне становище у Лисичанську. Місцевим жителям навіть не обіцяють, що заплатять за зруйноване житло.

Залишити відповідь