Окупанти провели для молоді з Луганська “курс молодого бійця” та подарували худі із зображенням київської Батьківщини-Матері

Окупанти провели для молоді з Луганська “курс молодого бійця” та подарували худі із зображенням київської Батьківщини-Матері

Росіяни зібрали представників молоді з окупованої частини Луганської області у Калузі на форумі “Курс молодого бійця. Інформаційний фронт”.

Про це повідомляє пропагандистський ресурс ЛІЦ.

Там у рамках національного проекту “Освіта” молодь вчили розповсюджувати російські наративи та фейки. Так, учасникам подарували худі із зображенням пам’ятника Батьківщина-Матір та цитатою Путіна “Кордони Росії ніде не закінчуються”.

Крім навичок розповсюдження фейків у соціальних мережах юнаків та дівчат вчили розбирати автомат, орієнтуватися на місцевості та іншим “бойовим” навичкам.

Також з молоддю спілкувалася російська топ-пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона пообіцяла приїхати у Луганськ.

Як повідомляла Реальна Газета, у російських школах з метою пропаганди проводять уроки “Розмови про важливе”. Такі ж уроки проводять і на окупованій території. Один з таких уроків присвячений українському письменнику Миколі Гоголю, проте у методичних матеріалах до уроку нема згадок про Україну.

Залишити відповідь