Окупанти просунулися в районі Орловки та Бердичів, — ISW

Окупанти просунулися в районі Орловки та Бердичів, — ISW

Армія окупантів просунулася на Авдіївському напрямку Донецької області біля села Бердичі та в Орловці.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

“Російські війська нещодавно трохи просунулися на північний захід від Авдіївки біля Бердичів і на захід від Авдіївки в Орлівці”, — йдеться у повідомленні.

Згідно з геолокаційними кадрами від 9 та 10 березня, окупанти нещодавно просунулися на південь від села Бердичі та у західній частині Орлівки. Аналітики зазначили, що позиційні бої тривали біля сіл Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Першотравневе, Північне, Невельське.

Окупанти просунулися в районі Орловки та Бердичів, — ISW

ISW зазначили, що біля населеного пункту Бердичі діють російські підрозділи 24-ї гвардійської бригади спецназу (ГРУ), тоді як на Авдіївському напрямку також знаходяться підрозділи 1-ї ОМСБр («ДНР»).

Також російські військові могли просунутися на південний захід від Вугледару на Донеччині. Згідно з геолокаційними кадрами від 10 березня, ЗС РФ мали успіхи на північному заході від села Шевченка. Позиційні бої йшли біля Новодарівки та Левадного.

Як повідомляла Реальна Газета, у Луганській області впродовж минулої доби російські війська намагалися наступати в районі Білогорівки, а також понад 100 разів обстріляли деокуповану частину регіону.

Залишити відповідь