Окупанти показали підвал, де утримують солдат РФ, які провинилися

Окупанти показали підвал, де утримують солдат РФ, які провинилися

Росіяни оприлюднили кадри підвалу у Донецькій області, де утримують військових та важкопоранених бійців.

Відео оприлюднив російський окупант Єгор Гузенко, також відомий під позивним “Тринадцятий”.

“Утримують, як худобу, всіх: поранених, недолікованих, мобіків, контрабасів. Кого за що, за те що нах*й якогось майора-п*дораса Ковальова послав, або за те, що їх гонять, роблять з них каліко-полки, а знаєте чому? Та тому що ЛЮДЕЙ НЕ ВИСТАЧАЄ!”, — поскаржився окупант.

Він стверджує, що тут “утримують в жахливих умовах” поранених та солдатів без кінцівок.

На самому відео показано брудне та сире підвальне приміщення без вікон у якому знаходиться неназвана кількість російських військових. Частина з них дійсно немає кінцівок, або лежить з пораненнями. Збиті з дерев’янних палет та вкриті ганчіррям імпровізовані ліжка огороджені ґратами.

“Тринадцятий” назвав це місце “свинарником”. Він звинуватив у беззаконні 1-шу слов’янську бригаду (1 ОМСБр ЗС РФ, в/ч 08801), що була сформована Росією на окупованих територіях у 2014 році. Імовірно, саме вона відповідальна за даний об’єкт.

У своєму повідомленні Гузенко заявив, що всю інформацію про місця утримування разом з їх координатами було передано російському військовому прокурору, а також “працівникам відомства, яке виверне навиворіт відповідальних”.

Гузенко стверджує, що є й інші подібні “ями” і пригрозив опублікувати інші схожі відео.

Як повідомляла Реальна Газета, російські військові у Луганській області відправили “на підвал” для відмовників колишнього журналіста “Першого каналу” Іллю Андрєєва, який підписав контракт з Міністерством оборони РФ.

Залишити відповідь